• Môj profil
 • PLASTICK
 • Kontaktujte nás
  +421 904 888 881
  Po - Pia: 7:30 - 15:30

Návrh kompletu pre studne

 • Komplet zapojené šachty pre vŕtané studne sú jedinečné a inovatívne riešenie pre vašu studňu, komplet funguje na princípe frekvenčného meniča (ďalej ako FM), to znamená že čidlo FM je pripojené na armatúre a sníma tlak vody v systéme, akonáhle otvoríte ventil v systéme, tlak poklesne a frekvenčný menič vyšle signál čerpadlu, ktoré sa následne spustí, či pôjde čerpadlo na 20% alebo na 80% závisí od toho koľko vody naraz vypúštate, nikdy však nestratí požadovaný tlak, ktorý sa nastavuje jednoduchým tlačidlom na FM, štandarnde je (3,5 bar). To všetko je profesionálne a navyše šetrí čerpadlo, kvôli tomu, že sa nerozbieha a nezastavuje v plnom výkone, šetrí spotrebu elektrickej energie a máte stále konštantný tlak.

 • Dobre vieme, že kvalitné čerpadlo je presne to čo potrebujete, preto uprednostňujeme aj my veľmi kvalitné čerpadlá, ktoré sú vyrábané na Slovensku, majú plávajúce obežné kolesá a tým pádom sa dokážu vyhnúť nečistotám vo vode a nezodrú sa. V ponuke si môžete vybrať celonerezové, do vody s vysokým obsahom piesku, alebo čerpadlá pre bežné použitie.

 • Či už ide o novú alebo používanú studňu určite oceníte kvalitný talianský filter s nerezovým sitkom, ktorý pri preplachu nie je potrebné rozoberať, stačí pripojiť hadičku, alebo položiť pod filter mysku a jednoducho otvoriť ventil, ktorý je pod telom filtra, to spôsobí, že sa nerezová 90mcr vložka stlačí pretože je na pružine a celá sa pod tlakom z vonkajšej strany preplachne od nečistôt, ak ste náročný, tak vieme zabezpečiť automatický odkalovač za príplatok, ktorý to urobí za Vás.

 • Veľmi kvalitná tlaková nádoba od talianskej firmy, vám zabezpečí, že čidlo odmerá tlak presne, aby čerpadlo vedelo pracovať s presnými údajmi.

 • Kvalitné guľové ventily s odvodnením od celosvetovej značky so sídlom v Taliansku Vám zabezpečia odstávku jednotlivých vetiev a následne zazimovanie systému vypustením vody z potubia, tým pádom sa nebudete musieť obávať, že Vám praskne potrubie, v priestoroch, ktoré v zime nebudú vykurované.

 • Dve vetvy, ktoré vychádzajú zo šachty sú štandartného rozmeru (vhodná je LDPE rúra 32, ktorú máme tiež v ponuke), určeného na prípojku do domu, spodná vetva je väčšinou využívaná na pripojenie do domu, vrchná vetva je vhodná pre použitie v záhrade, garáži, záhradnom domčeku a pod.

Komplet zapojenie šachta na vŕtanú studňu

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.